7 marca odbyła się konferencja prasowa ws. inwestycji w ramach programu Mieszkanie+. Zgodnie ze wstępnie przygotowaną koncepcją powstaną cztery budynki, które pomieszczą łącznie 200 mieszkań.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gmina Wieluń otrzymała dofinansowanie w wysokości 3 mln zł do inwestycji polegającej na budowie żłobka dla 100 dzieci przy ulicy Sadowej w ramach programu Maluch+‼

Informujemy, że Gmina Wieluń otrzymała dofinansowanie w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) na zadanie „Realizacja Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie miasta Wieluń” w kwocie 952.007,00 zł. Ogólna wartość zadania to 3.781.163,20 zł.

Sukcesywnie posuwają się do przodu prace mające na celu poprawę jakości życia mieszkańców gminy Wieluń.

Miło nam poinformować, że Gmina Wieluń uzyskała dofinansowanie na budowę żłobka w ramach programu "Maluch+". Dzięki programowi w Wieluniu utworzonych zostanie 100 miejsc dla maluchów.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych