7 marca odbyła się konferencja prasowa ws. inwestycji w ramach programu Mieszkanie+. Zgodnie ze wstępnie przygotowaną koncepcją powstaną cztery budynki, które pomieszczą łącznie 200 mieszkań.

Informujemy, że Gmina Wieluń otrzymała dofinansowanie w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) na zadanie „Realizacja Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie miasta Wieluń” w kwocie 952.007,00 zł. Ogólna wartość zadania to 3.781.163,20 zł.

Sukcesywnie posuwają się do przodu prace mające na celu poprawę jakości życia mieszkańców gminy Wieluń.

Miło nam poinformować, że Gmina Wieluń uzyskała dofinansowanie na budowę żłobka w ramach programu "Maluch+". Dzięki programowi w Wieluniu utworzonych zostanie 100 miejsc dla maluchów.

Trwają prace związane z adaptacją dawnego dworca kolejowego Wieluń – Dąbrowa na cele kulturalne.