Muzeum Ziemi Wieluńskiej to nie tylko wystawe stałe i czasowe, do obejrzenia któych serdecznie zapraszamy, ale także historia w praktyce.

Pomimo niesprzyjającej jesiennej aury za oknem jednostki kultury Gminy Wieluń nie zwalniają tempa. Początek jesieni z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną obfitował w wiele wydarzeń kulturalnych.

Uprzejmie informujemy, że wprowadzone zostały zmiany dotyczące prowadzenia Powszechnego Spisu Rolnego w warunkach epidemii.

Ze względu na zwiększoną liczbę zachorowań wraz z Druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie wracamy do pomocy osobom starszym z terenu Gminy Wieluń.

Ze względu na obowiązującą sytuację epidemiczną w powiecie wieluńskim uprzejmie informujemy, że od dnia 14 października 2020 roku do odwołania Urząd Miejski w Wieluniu - na podstawie zarządzenia nr 151/20 Burmistrza Wielunia z dnia 13 października 2020 roku - pracuje w godzinach od 7.00 do 17.00, z przerwą w godz. 12.00 – 12.15.

wielun Pamiętamy