21 marca w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu odbyło się 26. spotkanie z cyklu "Ludzie i ich pasje".

20 marca Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa odebrał z rąk Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej, odebrał promesę na utworzenie żłobka na kwotę 3.010.000 zł.

19 marca odbyło się spotkanie Burmistrza Wielunia z sołtysami i przewodniczącymi zarządów osiedli z terenu gminy Wieluń na stacji kulturalnej Wieluń- Dąbrowa. W spotkaniu udział wzięli udział Zastępca Burmistrza Wielunia Joanna Skotnicka-Fiuk, Przewodniczącym Rady Miejskiej Tomasz Akulicz oraz radni miejscy a także Posłowie Piotr Polak i Paweł Rychlik, Radna Sejmiku województwa łódzkiego Dorota Więckowska.

W siedemnastej kolejce pierwszej ligi grupy B MKS pewnie pokonał Grunwald Poznań.

Dwa nowe samochody, nowe stroje i nowi sponsorzy, tak prezentuje się klub kolarzy w Wieluniu. W piątek 15 marca Miedzygminny Ludowy Klub Sportowy zaprezentował kadrę zawodniczą i samochody, które ufundowali sponsorzy.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych