Już w zasadzie godziny można odliczać do inauguracji kolejnego sezonu I ligi, w której od trzech lat występują również szczypiorniści MKS-u.

Uprzejmie informujemy, że 30 września 2019 roku upływa termin wniesienia III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż detaliczną napojów alkoholowych w 2019 roku.

Najlepiej z naszych zawodników poradziła sobie Dominika Włodarczyk która w kategorii Juniorka po sprincie z dużego peletonu wywalczyła 3 pozycje, Sandra Bralińska ukończyła zmagania na 12 miejscu.

W sobotę w Imielinie najlepiej spisała się Ania Lipieta wygrywają z dużą przewagą wyścig młodziczek, na 6 miejscu zmagania zakończył a Klaudia Piśniak.

Już po raz piąty 31 sierpnia z lotniska w Polskiej Nowej Wsi, skąd 80 lat temu startowały samoloty niemieckiego Luftwaffe do ataku na Wieluń, wyruszył Bieg Pamięci - nocna sztafeta złożona z 36 młodych ludzi: uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu, ze Szkoły Podstawowej w Chróścinie oraz młodzieży z miast partnerskich gminy Wieluń - Osterburga i Waltrop.

wielun Pamiętamy