Parafia Katolicka pw.  Św. Barbary Dziewicy i Męczennicy  w Wieluniu zaprasza do złożenia oferty dotyczącej zamówienia na prace konserwatorskie w ramach zadania pn. „Wykonanie badań i prac konserwatorskich ołtarza bocznego p.w. Św. Rocha i obrazów w kościele św. Barbary w Wieluniu”.

Parafia Katolicka pw. Nawiedzenia NMP w Wieluniu zaprasza do złożenia oferty dotyczącej zamówienia na prace konserwatorskie w ramach zadania pn. „Wykonanie badań i prac konserwatorskich ambony w kościele p.w. Bożego Ciała w Wieluniu”.

Zarządzenie Burmistrza Wielunia w sprawie ogłoszenia otwartych konkursów ofert na realizację w 2024 roku w Gminie Wieluń zadań z zakresu zdrowia publicznego obejmujących działania w celu rozpoznawania, eliminowania lub ograniczania zagrożeń i szkód dla zdrowia fizycznego i psychicznego w środowisku zamieszkania, nauki, pracy i rekreacji

Zarządzenia Burmistrza Wielunia w sprawie zwołania Zebrań Ogólnych Mieszkańców Sołectwa: Jodłowiec, Małyszyn, Olewin, Ruda, Sieniec, Starzenice, Urbanice, Widoradz.