Zarządzenie Burmistrza Wielunia w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków Miejskiej Rady Seniorów w Wieluniu.

Parafia św. Wawrzyńca w Dąbrowie zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zadania pn.: "Prace budowlano konserwatorskie przy dachu kościoła zabytkowego w Dąbrowie".

Stowarzyszenie Integracyjne TACY SAMI w Wieluniu zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zadania pn.: "Remont tynków zewnętrznych budynku pałacu we wsi Ruda koło Wielunia".

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Wieluniu zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zadania pn.: "Remont przedsionka i wnętrza kaplicy kościoła - uzupełnienie tynków, odkrycie cegły, malowanie ścian i sufitów farbami, wymiana posadzki".

Szanowni Państwo, Mieszkańcy, Partnerzy Społeczni i Gospodarczy Gminy oraz wszyscy zainteresowani rozwojem Gminy Wieluń, a także wszystkich gmin regionu ziemi wieluńskiej ! Zapraszamy do uczestnictwa w procesie konsultacji społecznych dotyczących projektu Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Regionu Ziemi Wieluńskiej na lata 2023-2030.