W niedzielę 26 czerwca odbyła się doniosła uroczystość 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Widoradzu.

Rozpoczęły się wakacje. Uczniowie klas 8z terenu Gminy Wieluń zakończyli edukację w szkole podstawowej.

Zarządzenie Burmistrza Wielunia w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji w 2022 roku w Gminie Wieluń zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Po dwuletniej przerwie wróciły zmagania strażackie w ramach Gminnych Zawodów Sportowo - Pożarniczych. W szranki stanęło 13 męskich drużyn pożarniczych, 4 żeńskie drużyny pożarnicze, 6 męskich Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz 4 żeńskie MDP.

Za nami Pierwsze Spotkanie Transportowe, zorganizowane wspólnie przez PKO Bank Polski, PKO Leasing S.A., Gminę Wieluń oraz firmy Wielton SA i Volvo Trucks.

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki.