Gmina Wieluń zamierza wystąpić z wnioskiem do Zarządu Województwa Łódzkiego jako Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, która ogłosiła Konkurs wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Osi priorytetowej IV Gospodarka niskoemisyjna Działanie IV.1 Odnawialne źródła energii Poddziałanie IV.1.2 Odnawialne źródła energii Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Konkurs jest szansą na dofinansowanie pojedynczych instalacji odnawialnych źródeł energii w domach prywatnych. Wypełnioną deklarację należy złożyć w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wieluniu, plac Kazimierza Wielkiego 1 (ratusz miejski), pokój nr 9, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 do 8 grudnia 2017 roku.

deklaracja.pdf

prezentacja.pdf