W dniu 6 listopada 2012 roku odbyła się VII sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieluniu pierwsza po wakacjach i po wyborach uzupełniających. W sesji udział wzieli Burmistrz Wielunia Janusz Antczak, Zastępca Burmistrza Janusz Pamuła, Sekretarz Miasta Magdalena Majkowska i Doradca ds. promocji Magdalena Kopańska.

Podczas sesji 13 nowych radnych złożyło ślubowanie i otrzymali legitymacje w ten sposób stając się pełnoprawnymi radnymi. Kolejnym punktem obrad był wybór Przewodniczącego, Wiceprzewodniczących i Sekretarza Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wieluniu został Miłosz Lipieta uczeń Gimnazjum nr 3 jego zastępcami zostały Karolina Bogus Gimnazjum nr 1 i Beata Siorek Gimnazjum nr 2, Sekretarzem została Martyna Kołodziejczyk z Gimnazjum nr 2. Burmistrz pogratulował zarządowi Młodzieżowej Rady Miejskiej wyboru i życzył dalszej dobrej współpracy.

• img_6640
  • img_6645