Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień.

W Publicznym Przedszkolu nr 3 w ramach współpracy z Fundacją Na Rzecz Rozwoju SPZOZ w  Wieluniu - Dla Zdrowia, odbyły się warsztaty  dla dwóch grup 6- latków z zakresu udzielania  pomocy przedmedycznej.

Przedszkolaki z Publicznych Przedszkoli nr 1 oraz nr 2 w Wieluniu nie zapomniały o wyjątkowym dniu Babci i Dziadka. Pomimo tego, że w tym roku Dziadkowie nie mogli gościć w przedszkolu przygotowali niespodzianki, które sprawiły im wiele radości i wzruszeń.

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście zarówno w domach  rodzinnych, jak i na przykład w  przedszkolu, gdzie dzieci poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, aktywnie  uczestnicząc w ubieraniu choinki, przygotowywaniu ozdób choinkowych, śpiewaniu kolęd i pastorałek.    

Pasowanie na przedszkolaka to dla dzieci wyjątkowa uroczystość. Przyjęcie w poczet przedszkolaków, poprzez dotknięcie ramienia każdego wychowanka kolorową kredką i wręczenie dyplomów przez panią dyrektor, to pierwsze ważne wydarzenie w życiu przedszkolnym. Maluchy z Publicznego Przedszkola nr 1 i Publicznego Przedszkola nr 2 w Wieluniu zostały oficjalne przyjęte do społeczności przedszkolaków.

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki.

fundusze

link do kamery on-line z placu legionów

cmentarz

mkp

65plus ok

karta rodzinom 3+

karta dużej rodziny