„Kupuj u Swoich” to wspólna akcja Gminy Wieluń, Powiatu Wieluńskiego, posła na Sejm RP Pawła Rychlika, radnego Sejmiku województwa łódzkiego Edwarda Kiedosa, Gminy Działoszyn oraz Radia Ziemi Wieluńskiej.

Idea, która połączyła inicjatorów to wspólne działanie dla dobra lokalnych przedsiębiorców. W tych trudnych czasach niezwykle istotne jest wspieranie lokalnego biznesu – począwszy od najdrobniejszych firm. Dlatego też gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego regionu do kupowania produktów wytworzonych u naszych lokalnych producentów, do kupowania w lokalnych sklepach i do korzystania z usług naszych przedsiębiorców.

Kupując u swoich nie tylko wspieramy lokalną przedsiębiorczość, ale również dbamy o nasze bezpieczeństwo. Przesunięcie naszych wartości zakupowych na lokalne sklepy i lokalnych producentów daje nam istotne wsparcie finansowe. Pieniądze wydane w naszym regionie, wzmacniają nasze firmy, dają wypłaty naszym mieszkańcom, a w konsekwencji pozwalają na bezpieczeństwo naszych gospodarstw domowych.

Gorąco zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do zgłaszania swojego akcesu w akcji – formularz zgłoszeniowy już wkrótce będzie dostępny.
Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na facebooku https://www.facebook.com/kupujuswoich/
Pamiętajmy – kupując u swoich dbamy o bezpieczeństwo finansowe naszych rodzin!

wielun Pamiętamy

Gmina Wieluń

fundusze

link do kamery on-line z placu legionów

mkp

cmentarz

65plus ok

karta rodzinom 3+

karta dużej rodziny