Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza i Polski Związek Głuchych, przy wsparciu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, uruchomili wideoinfolinię dla osób głuchych potrzebujących informacji w związku z epidemią Covid-19. Narzędzie działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wszystko po to, by osoby głuche, na równi z pozostałymi obywatelami, miały stały dostęp do wsparcia i pomocy.

Z tłumaczami  będzie można się połączyć za pośrednictwem następujących narzędzi:

1. komunikator messenger, bezpośrednio ze strony fb koronawiruspjm

2. komunikator skype login: Koronawirus-Tłumacz PJM