13 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych gminy Wieluń wzięło udział w XI Gminnym Konkursie dla klas III – ,, MAŁY ERUDYTA”, który odbył się 21 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej w Sieńcu.

Uczestnicy przez 60 minut pisali test, podczas którego wykazali się umiejętnościami logicznego myślenia oraz wiedzą z zakresu języka polskiego, matematyki i przyrody. Prace oceniała komisja złożona z nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej ze szkół podstawowych Gminy Wieluń. Największą ilość punktów i I miejsce zdobyła Maja Cichosz ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wieluniu, II miejsce zdobył Przemysław Wypchło ze Szkoły Podstawowej w Kurowie, a miejsce III – Kinga Czart ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu.

Zdjęcie i info: Szkoła Podstawowa w Sieńcu