W dniu 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

13 marca w naszym Przedszkolu odbyło się spotkanie autorskie ze znaną i cenioną lokalną pisarką  panią Niną Pawlaczyk. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom legendy o wieżach Kościoła Mariackiego.

W dniu 13 marca 2019 w Muzeum Ziemi Wieluńskiej miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Moje drzewo genealogiczne”, na który dostarczono 92 prace z 15 szkół.

Uczniowie ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu Gminy Wieluń w dniu dzisiejszym wzięli udział w Turnieju Wiedzy Pożarniczej, sprawdzającym wiadomości z zakresu przepisów BHP, przepisów regulujących działanie Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej na terenie Polski.

Już po raz dwunasty w Wieluniu odbył się Konkurs Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2019! Impreza przyciągnęła rzesze utalentowanych tancerzy, którzy zachwycali swoimi umiejętnościami wielbicieli tańca, licznie zgromadzonych na trybunach Hali Sportowej WOSiR.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Gmina Wieluń

fundusze

link do kamery on-line z placu legionów

mkp

cmentarz

65plus ok

karta rodzinom 3+

karta dużej rodziny