W ramach Seniorady 2019 w Kino-Teatrze SYRENA odbył się spektakl Teatru Castello "Wesoła wdówka".

Uczestników przywitała dyrektor Wieluńskiego Domu Kultury Elżbieta Kalińska oraz burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, który  wręczył  kwiaty przewodniczącej Miejskiej Rady Seniorów Emilii Kałuży. Operetka "Wesoła wdówka" to przepiękne, barwne widowisko z niezwykłą muzyką, strojami, dekoracją. Na scenie pojawiła się gwiazdorska obsada, w roli głównej wystąpiła sopranistka oraz gwiazda Teatru Muzycznego Castello - Naira Ayvazyan. Towarzyszyli jej  artyści polskich i zagranicznych scen operetkowych. Reżyserską piecze nad spektaklem objął dyrektor Teatru Castello Tomasz Białek.

Zdjęcia i info: Wieluński Dom Kultury