W Godzieszu Wielkim odbył się ostatni akcent sezonu czyli Mistrzostwa Polski w jeździe na czas Dwójek i Drużyn.

Nasz klub do rywalizacji wystawił jedną dwójkę oraz jedną drużynę w kategorii Juniorka. Podczas rywalizacji dwójek Wieluń w składzie Dominika Włodarczyk i Sandra Bralińska wywalczył 3 miejsce. Zwyciężyła dwójka  Meydey Lublin przed Pacyfikiem Toruń.
Dzień później do rywalizacji przystąpiły najlepsze drużyny w Polsce. Do dwójki Bralińska Włodarczyk dołączyła Marta Glapa.W takim składzie zawodniczki z Wielunia obroniły tytuł v-ce mistrzyń Polski z zeszłego roku. Nasze dziewczyny uległy tylko drużynie Pacyfik Toruń,podium uzupełniły zawodniczki Maydey Lublin.
Tytuł Mistrza Polski w jeździe drużynowej  kategorii U-23 wywalczył nasz wychowanek Adam Kuś który z drużyną Huro BDC Developer pojechał najlepszy czas dnia. Trasę o długości 59km ekipa Hurom BDC pokonała w czasie 1:10:22s i po zaciekłej walce wyprzedziła o 4s ekipę Tarnovia-Tarnowo Podgórne. Na najniższym stopni podium stanęła drużyna Mostostal Puławy.