Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna wychodząc na przeciw swoim czytelnikom na czas zamknięcia placówki 12 - 29 listopada 2020 roku wprowadziła usługę "Książka na telefon".

Czytelnicy mają możliwość korzystania ze zbiorów Biblioteki bez wstępu do budynku.

1. Zamów książkę przez katalog on-line, telefon lub email.

2. Zadzwoń do biblioteki i umów się na odbiór zamówienia (również odbiór wcześniejszych rezerwacji).

3. O umówionej godzinie odbierz książki pozostawione na specjalnym stanowisku przed Biblioteką.

4. Książki do zwrotu, pozostaw w wyznaczonym miejscu przed Biblioteką.

Przypominamy, że czytelnicy, którzy mieli oddać książki w okresie  7-29 listopada, mają przedłużony termin zwrotu do 30 listopada.

Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00.

Kontakt  telefoniczny: 43 843 35 26 lub 609 046 071

KSIĄŻKA NA TELEFON - również w naszych filiach.
Usługa dostępna w godzinach pracy filii.Kontakt telefoniczny, mailowy do poszczególnych placówek:

• Filia nr 1 w Wieluniu  tel. 733 336 762,  email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Filia Biblioteczna w Dąbrowie email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Filia Biblioteczna w Masłowicach tel.  43 842 82 45, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Filia Biblioteczna w Rudzie tel.  43 886 06 40, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Filia Biblioteczna w Turowie zamknięta do 29.11.2020 r.

wielun Pamiętamy