4 Wieluńska Drużyna Harcerska „Watra” działa od 2014 roku zrzeszając dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat z Wielunia i okolic.

Zbiórki odbywają się w soboty o godzinie 11:00 w budynku Cechu Rzemiosł Różnych w Wieluniu.
Funkcję drużynowego pełni druh Bartosz Ignasiak, który członkiem ZHP jest od 2012 roku.
Drużyna liczy obecnie 40 członków, którzy należą do 4 zastępów- jednego męskiego i trzech żeńskich.
Harcerze udzielają się społecznie pomagając przy organizacji wielu uroczystości patriotycznych i religijnych. Dodatkowo biorą udział w około 10 biwakach każdego roku! Nie można również zapomnieć o corocznych zimowiskach i obozach letnich, które są swego rodzaju podsumowaniem całorocznej pracy drużyny i największą przygodą każdego harcerza!
Chcesz zobaczyć jak działa 4 Wieluńska Drużyna Harcerska "Watra"?
Zajrzyj:
Facebook- http://fb.me/4WielunskaDruzynaHarcerska
Snapchat- wdh_watra4
Instagram- 4wdh_watra
Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń lub napisz: tel. 608766030