Tokio w 20 smakach
Kontakt 43 843 35 26

Wystawa plakat

Od dnia 12 października 2016 r. w Czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej im. Leona Kruczkowskiego w Wieluniu, można podziwiać wystawę fotografii Grzegorza Fajerskiego „Tokio w 20 smakach”. Dwadzieścia barwnych, różnorodnych i wyrazistych fotografii przykuwa uwagę odbiorcy swoim orientalnym klimatem. Prosta forma prezentacji i ciekawy sposób przekazu, przenoszą oglądającego we współczesne, tętniące życiem Tokio. Artysta – z pochodzenia wielunianin, obecnie mieszka i pracuje w Danii, gdzie jest członkiem Duńskiego Towarzystwa Fotograficznego. Każda z jego prac – specyficzna, przypomina danie z dalekiego wschodu. Różnorodne, kolorowe i dobrze skomponowane zdjęcie stanowi prawdziwą „strawę duchową” i utrzymuje swój unikalny „smak”.

Miejsce Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Narutowicza 4

Zgłoś wydarzenie

* Redakcja www.wielun.pl zastrzega sobie prawo do publikacji wybranych wydarzeń i ofert spędzania wolnego czasu.