Wykaz aptek odbierających przeterminowane leki od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Wieluń.

Nowe prawo dla czystego środowiska - strona Ministerstwa Środowiska.

Jak segregować odpady komunalne na terenie Gminy Wieluń? Co, jak i gdzie wrzucamy?

Rejestr działalności regulowanej w zakresie odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości - Gmina Wieluń.

Wykaz podmiotów zbierających zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na terenie Gminy Wieluń.

Miejsce zagospodarowania zmieszanych odpadów komunalnych, odpadów zielonych oraz pozostałości z sortowania odpadów komunalnych przeznaczonych do składowania pochodzących z terenu Gminy Wieluń.

Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za 2015 rok.

Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za 2016 rok.

Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za 2017 rok.

Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za 2018 rok.

Poziomy odzysku uzyskane w wyniku zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Wieluń dane za 2018 rok.

Poziomy odzysku uzyskane w wyniku zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Wieluń dane za 2017 rok.

Poziomy odzysku uzyskane w wyniku zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Wieluń dane za 2016 rok.

Poziomy odzysku uzyskane w wyniku zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Wieluń dane za 2015 rok.

Poziomy odzysku uzyskane w wyniku zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Wieluń dane za 2014 rok.

Poziomy odzysku uzyskane w wyniku zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Wieluń, dane za 2013 rok.

Poziomy odzysku uzyskane w wyniku zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z erenu Gminy Wieluń, dane za 2012 rok.