Uchwała w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Wieluń.

Uchwała nr XLII/574/21 Rady Miejskiej w Wieluniu z dnia 24 lutego 2021 r. zmieniająca uchwałę nr XXXII/457/20 w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Wieluń

Uchawała w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od włascicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.

Uchwała w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gosapodarowanie odpadami komunalnymi, składanej przez włascicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy - obowiązująca do 30 września 2022 roku.

Wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, wersja word - obowiązujący do 31.03.2020 roku.

Wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,  wersja word - obowiązujący do 30 września 2022 roku.

Uchwała w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty - obowiązująca do 31.03.2020 roku.

Uchwała w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ustalenia stawki opłaty oraz zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym - obowiązująca od 1 kwietnia 2020 roku do 30 września 2022 roku..

Uchwała w sprawie ustalenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.