W dniu 22 kwietnia 2017 w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w Taekwon-do. Klub Taekwon do "Niedźwiedź" z Wielunia przygotował aż 65 zawodników.


Od młodzika po grupę masters zwodnicy rywalizowali w wszystkich konkurencjach: układy formalne, techniki szybkościowe, walki soft (kalaki), walki semi – hogo, walki semi – contact, wali light – contact, techniki specjalne. Nasi Taekwondocy zdobyli najwięcej medali w Polsce, aż 74 krążki: 23 medale złote, 29 medale srebrne, 22 medale brązowe.
W rankingu najlepszych zawodników na Mistrzostwach, aż 10 pochodziło z naszego klubu.
W Warszawie nasz klub miał również 4 sędziów, 12 sekundantów, własną opiekę medyczną. Nie zabrakło także rodziców, którzy dopingowali wszystkich zawodników Niedźwiedzia. Najlepsi zawodnicy z naszego miasta: Maciej Kiczka, Jakub Puławski, Jakub Gońda, Natalia Gońda, Igor Podyma, Aleks Jabłoński, Julia Wiśniewska, Maja Szczepaniak, Adam Kabalec, Bartek Wielgośiński, Franek Chrzanowski, Zofia Pilarska, Błażej Langner, Wiktor Panek, Amelia Bąk, Tobiasz Sułkowski, Oliwier Prozner, Leon Słaby, Rozalia Słaby, Maja Adamczyk, Maciej Majchrowski, Sandra Wyrembak, Lena Duchnowska, Piotr Pilarski, Oskar Prozner, Bartek Górecki, Maciej Wrzała, Bartek Lizurej, Zuza Ogiela, Piotr Straszak, Zofia Mowczan, Adaś Pągowski, Maja Kmiecik, Kamil Majchrowski, Oliwia Sobczak, Zuza Sobczak, Adrian Ogiela, Zofia Walasik. 

 

Zdjęcie i info: Taekwon do "Niedźwiedź" Wieluń

Gmina Wieluń

fundusze

link do kamery on-line z placu legionów

mkp

65plus ok

karta rodzinom 3+

karta dużej rodziny

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Akceptuję pliki cookies na tej witrynie.