Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym "Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich", dotyczącym wsparcia firm w realizacji innowacyjnych projektów.
Spotkanie odbędzie się 23 marca 2017 roku o godzinie 11:30 w BioNanoParku w Łodzi - ul. Dubois 114/116.

W jego trakcie będzie można zapoznać się z:
- kompleksową ofertą wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
- innymi formami wsparcia dla innowacyjnych firm m.in. z programów regionalnych,
-  korzyściami płynącymi z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwymi formami zawiązywania partnerstw pomiędzy biznesem a nauką.
Po części prezentacyjnej przewidziano konsultacje indywidualne z ekspertami z instytucji, które na co dzień wdrażają Fundusze Europejskie.

Spotkanie jest organizowane we współpracy m.in. z: Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo pod linkiem: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-lodz
Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.