9 marca swoje podwoje dla przyszłych przedszkolaków otworzyło Publiczne Przedszkole nr 1 w Wieluniu.

Przybyli goście mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki w czasie prezentacji multimedialnej. Dzieci uczestniczyły w zabawach plastyczno – konstrukcyjnych oraz muzyczno – ruchowych. Rodzice mieli możliwość obejrzenia placówki i zapoznania się z sukcesami oraz osiągnięciami wychowanków przedstawionymi na tablicach informacyjnych, zdjęciach, a także w kronice przedszkolnej. Na zakończenie dzieci otrzymały balony, natomiast rodzice folder przedszkola.

Bardzo dziękujemy pyz byłym rodzicom za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców i dziadków - był to mile spędzony czas.

• DSC02433-Small
  • DSC02435-Small