Siatkarki z wieluńskiej "dwójki" zwycięstwem w Półfinale Województwa Łódzkiego w mini siatkówce zapewniły sobie awans do finału wojewódzkiego turnieju.

16 lutego 2017 r w Łasku w Półfinale Wojewódzkim w mini siatkówce dziewcząt wystartowało 6 drużyn będących mistrzami swoich powiatów. Zespoły podzielono na dwie grupy. Drużyna z Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Wieluniu okazała się bezkonkurencyjna. Dziewczęta z dwójki pokonały kolejno: w grupie SP 1 Łask 2 : 0 (25:13, 25:14), SP Włyń 2 : 0 (25:9, 25:4) oraz w meczu finałowym SP 7 Zduńska Wola 2 : 0 (25:10, 25:23). W finale wojewódzkim wystąpi 6 najlepszych szkół z terenu całego województwa. Finał odbędzie się 22 lutego 2017 roku w Tomaszowie Mazowieckim.

Skład zwycięskiej drużyny: Zuzia Dors, Wiktoria Majchrowska, Roksana Hadryś, Kinga Krawczyk, Julka Dawid, Ola Błasik, Zuzia Pilarz, Ania Wawrzyniak, Sandra Psipsińska, Patrycja Ciupa i Julka Hrabańska - asystent trenera. Trener zespołu: Leszek Pałyga

Gratulujemy i trzymamy kciuki za zwycięstwo w finale!