PGE Skra Bełchatów triumfowała w rozegranym w miniony weekend w Hali Sportowej Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Turnieju Charytatywnym Wielton Giganci Siatkówki.

Już po raz dziewiąty mieszkańcy gminy Wieluń mogli zwiedzić klasztor oo. Franciszkanów oraz skosztować lokalnych specjałów podczas Jarmarku Franciszkańskiego.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wieluniu informuje o zagrożeniu wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków.

Uprzejmie informujemy, że 30 września 2017 roku upływa termin  do wniesienia III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż detaliczną napojów alkoholowych w 2017 roku.

Wieluńska Ochotnicza Straż Pożarna obchodzi w tym roku Jubileusz 140-lecia istnienia. Z okazji zacnej rocznicy druhom i druhnom wręczono odznaczenia, a szczególnie zasłużonych dla wieluńskiej jednostki wyróżniono okolicznościowymi medalami.