Zarządzenie nr 26/18 Burmistrza Wielunia w sprawie ogłoszenia otwartych konkursów ofert na wsparcie realizacji w 2018 roku w Gminie Wieluń zadań z zakresu zdrowia publicznego.

Zarządzenie nr 25/18 Burmistrza Wielunia w sprawie ogłoszenia otwartych konkursów ofert na wsparcie realizacji w 2018 roku w Gminie Wieluń zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Państwowa Komisja wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze w związku z tegorocznymi wyborami samorządowymi przypominają o konieczności wpisu do rejestru wyborców w przypadku m.in. zmiany miejsca zamieszkania.