Jeszcze w tym roku planowane jest rozpoczęcie robót na Stadonie Miejskim w Wieluniu. Przetarg na „Remont istniejącego boiska piłkarskiego wraz z infrastrukturą lekkoatletyczną” jest w toku. Otwarcie ofert zaplanowane jest na koniec kwietnia.

Gmina Wieluń jest otwarta na dialog oraz poszanowanie wartości i tradycji. Cieszymy się, że dzięki naszemu zaangażowaniu ważne dla mieszkańców ziemi wieluńskiej oraz Archidiecezji Częstochowskiej wydarzenie mogło zyskać należytą oprawę.

Ruszył remont wieluńskiego orlika. Do głównych prac należeć będzie wymiana trawy syntetycznej oraz warstwy amortyzacyjnej na boisku piłkarskim.

Trwa budowa kompleksu boisk na osiedlu Stare Sady tuż obok Miejskiego Żłobka w Wieluniu.

IV Powiatowy Konkursu o Wieluniu pod patronatem Burmistrza Wielunia rozstrzygnięty. Podczas tegorocznej edycji uczniowie mieli okazję sprawdzić się w zmaganiach kaligraficznych pod hasłem "Piórem o Wieluniu".