Budowa dróg gminnych, dróg publicznych wraz z oświetleniem ulicznym kanalizacją deszczową – realizowanych w ramach zadania „Uzbrojenie terenów budownictwa mieszkaniowego w rejonie ulicy Bojarowskiej w miejscowości Dabrowa i Wieluń gm. Wieluń – budowa ul. Ceglanej – etap I".

Termin rozpoczęcia inwestycji to kwezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój.iecień 2013 r. a plaowane zakończenie na październik 2013 r.W ramach tego zadania zostanie wykonana droga o długości 580 mb.
Gmina Wieluń na to zadanie otrzymała dofinansowane w ramach programu wieloletniego pod nazwą Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych etap II B.

Zdjęcia: Wydział Inwestycji i Rozwoju