Inwestycja współfinansowana z Programu Rozwoju obszarów Wiejskich 2007 – 2013 w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi" w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi"

Koszt całkowity inwestycji wynosi
Koszt dofinansowania 500 000,00 zł
W ramach tego zadania wykonane zostaną:

1. „Remont elewacji budynku gospodarczego"

2. „Docieplenie budynku Domu ludowego"

3. „Budowa boisk placu zabaw i ogrodzeń"

4. „Remont chodników przy ul. Krótkiej w Kurowie"

5. „Budowa parkingu dla samochodów osobowych wraz z wewnętrzną drogą dojazdową do boiska piłkarskiego"

6. „Przebudowa Drogi Gminnej ul. Strażackiej w Kurowie"

ue lider prow

Inwestycja współfinansowana z Programu Rozwoju obszarów Wiejskich 2007 – 2013