20 stycznia w Dąbrowie odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. Organizatorami imprezy byli: Ochotnicza Straż Pożarna, Klub Seniora i Filia Biblioteczna.

Podczas zabawy tanecznej licznie zgromadzone dzieci uczestniczyły także w konkursach, za udział w których otrzymały drobne nagrody. Większość uczestników i organizatorów miała wspaniałe stroje karnawałowe. Do wykorzystania w czasie zabawy można było używać gadżetów takich jak: peruki, maski, opaski, kapelusze itp. W przerwach pomiędzy zabawami dzieci kosztowały słodkości, napojów i owoców.

Ponad trzygodzinna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości i urozmaiciła naszym milusińskim czas ferii zimowych.

Info i zdjęcia: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu